Jak ji používáme

Díky nanotechnologii jsme schopni dodávat produkty a poskytovat postupy pro zvláštní účely, které jsou schopny řešit problémy v různých oblastech použití.

Naše výrobky vyvinuté díky nanotechnologii mohou být rozděleny do šesti kategorií:

Aplikované povrchy a materiály určené k ošetření mohou být rozděleny na savé, polosavé a nesavé. Velmi důležité pro správnou aplikaci nanotechnologických produktů je čištění a aktivace povrchů, což umožňuje nanočásticím přilnout k původním molekulám, a tím zaručí efekt a trvanlivost ošetření. Disponujeme různými produkty, které jsou schopny připravit jakýkoliv typ povrchu pro naše nanopolymerní ošetření, mohou být rozděleny do tří kategorií:

Náš sortiment doplňují některé speciální produkty:

 

NANOPOLYMERNÍ OCHRANA PRO MINERÁLNÍ POVRCHY


Naše semi-organické nanopolymerní ochranné produkty pro minerální povrchy nabízejí vynikající hydro-oleofobní a antikorozní ochranu, které chrání materiály také po opotřebení podkladu. Na rozdíl od  tradičních ochranných prostředků, jako jsou vosky a tuky, které povrch zmatní a podporují usazování prachu a špíny nebo silikony a polyuretanové pryskyřice,   které jsou málo prodyšné, naše produkty penetrují  do savých a polosavých kamenných materiálů a stavebních prvků beze změny jejich podstaty, efekt nanopolymerní membrány vytváří vysoce prodyšnou molekulární strukturu, která chrání povrch před  nečistotou, mastnotou, olejem, vodou, slaným mořským vzduchem, vlhkostí, námrazou a UV zářením, je prevencí vzniku trhlin, skvrn, uchytávání plísní a bakterií. Samočistící efekt usnadňuje úklid a  odstraňování jakéhokoli typu nečistot.

 

 

NANOPOLYMERNÍ OCHRANA ANTIGRAFFITI


Vyvinuli jsme mimo jiné také prostředky permanentní nanopolymerní ochrany ANTIGRAFFITI mono a bi-komponentní pro minerální povrchy a na rozdíl od “vyzdvihovaných“ přípravků antigraffiti, které vytvářejí na povrchu film typu „fólie“ lehce ukotvený na kamenné materiály, omezující prostup vodních par, naše produkty penetrují dostatečně hluboko do povrchu a vytvářejí ultratenkou neviditelnou a perfektně prodyšnou ochranu, která je navíc i hydro-oleorepelentní. Naše ochranné produkty si uchovají efektivitu i po četných opakovaných cyklech odstraňování graffiti.

 

 

 

NANOPOLYMERNÍ OCHRANA PRO NESAVÉ POVRCHYNanopolymerní  monokomponentní ochrana pro nesavé povrchy jako je sklo, kov, nerez ocel, plasty, smaltované a lakované povrchy, vytváří na povrchu ultratenkou neviditelnou vrstvu s dlouhodobou trvanlivostí. Je vysoce hydrofobní a zamezuje vzniku minerálních a vápenatých usazenin, usazování špíny a mastnoty. Brání usazování a růstu hub, plísní a bakterií, usnadňuje čištění povrchů, které jsou pak hygienicky čisté bez použití nebezpečných a agresivních chemických produktů, výrazně šetří čas a finanční prostředky. Jsou úspěšně používány také jako ochrana ANTIGRAFFITI jako alternativa samolepících folií. Ve srovnání s nimi je naše ochrana snadno aplikovatelná a levnější a může být aplikována na povrchy jakéhokoli druhu a tvaru. Ochranný efekt je zachován i po četných opakovaných sériích odstraňování graffiti na rozdíl od fólií, které musí být často odstraněny a nově aplikovány.
 

 

 

NANOPOLYMERNÍ OCHRANA PRO DŘEVO A TEXTIL


Řadu nanopolymerní ochrany doplňují naše mono a bi-komponentní produkty určené pro dřevo a textilie. Tyto produkty nabízejí vynikající hydrofobní ochranu a odolnost proti skvrnám od tekutin a mastnoty. Efekt nanopolymerní membrány dlouhodobě chrání vlákna beze změny konzistence a barvy tkaniny, chrání dřevo beze změny jeho podstaty a přirozeného zbarvení, je zárukou perfektní prodyšnosti.

 

 

 

 

NANOPOLYMERNÍ ČISTIČE

Naše speciální nanotechnologické čističe určené k univerzálnímu nebo specifickému použití spojí efektivní úklid a odstranění mastnosty z ošetřovaných povrchů s jejich následnou ochranou. Ošetřený povrch získá hydrofobní a antistatický efekt účinný i proti zamlžení a s odolností proti špíně.

 

 

NANOPOLYMERNÍ REGENERÁTORY 


Nanopolymerní regenerátory ošetří povrchy z nerez oceli, aloxovaného hliníku, mědi, bronzu a povrchy s nátěrem, lakované povrchy a gelcoat. Jednorázová nebo dvoufázová aplikace regeneruje povrchy zašlé působením času a atmosférických vlivů. Vytváří na povrchu ultratenkou, vysoce hydrofobní neviditelnou vrstvu s vysokým povrchovým napětím a zamezí usazování prachu, nečistot, stop po otiscích prstů a chrání povrch před oxidací, znečištěním, atmosférickými vlivy a před UV zářením.

 

 

PRŮMYSLOVÉ ČISTIČE 

Moderní čisticí prostředky pro účinné odstranění nečistot, biologického materiálu, živočišného tuku, zeleniny a vápenatých usazenin. Všechny produkty jsou nehořlavé, biologicky odbouratelné a bez VOC.


     

 

 

AKTIVÁTORY

Vyvinuty speciálně pro čištění, odmašťování a aktivaci minerálních a nesavých povrchů před aplikací ochrany. Připraví povrch, sníží povrchové napětí a jsou zárukou perfektního spojení ochrany s podkladem.

 

 

ODSTRAŇOVAČE

Určeny k odstranění vosků, lepicích pásek, lepidel, tmelu, barev a graffiti před a po aplikaci. Tekutiny a gely jsou vysoce efektivní v porovnání s tradičními produkty na trhu.

       

 

 

SPECIÁLNÍ NÁTĚRY

Tyto nátěry byly vytvořeny speciálně pro ochranu betonových zdí a betonových prvků, které jsou kompatibilní s našimi produkty. Zvláště vhodné pro ochranu betonu v tunelech, zvýšení jasu a zlepšení omyvatelnosti povrchů, v případě požáru nedochází k uvolňování toxických plynů a slouží také jako ochrana betonu mostů a viaduktů proti karbonaci.

 

 

PROTISKLUZOVÁ OCHRANA

Definitivní a efektní řešení problémů spojených s rizikem uklouznutí a pádu na mokrém a mastném povrchu nebo tam, kde se vyskytují zbytky nečistot, které způsobují zákeřnou kluzkost povrchu. Nabízíme dvě možná řešení: transparentní povrchovou úpravu nebo povlak, podle typu podlahy a intenzity přecházení po povrchu nebo podle zátěže provozem vozidel.