O nás

NANOTEAM je dynamicky, neustále se rozvíjející firma, která se od roku 2010 zybývá výrobou, obchodem a aplikacemi speciálních ochranných nanopolymerů určených k ošetření povrchů.

Díky investicím a spolupráci s významnými společnostmi z oblasti stavebního sektoru jsme vyvinuli první vysoce účinné nanotechnologické ochranné přípravky, určené pro ochranu porézních minerálních povrchů, zvláště betonových prvků a povrchů.

Požadavky trhu jsou pro nás sti,ulem a podnětem k výzkumu a vývoji nových produktů a jejich inovačního složení, které je stále efektivnější s respektem k životnímu prostředí a pracovníkům, kteří jsou specialisté na ochranu jakéhokoliv typu povrchu.

V současné době, díky našemu technologickému know-how a profesionalitě našeho personálu, máme k dispozici širokou škálu produktů a invačních technologických řešení pro různé oblasti aplikací, přizpůsobené jakémukoliv nároku klienta.

Společnost má zavedený integrovaný systém managementu a je držitelem certifikátu ISO 9001.

Vize

Naším cílem je zavádět nanotechnologii do běžného života a tímto způsobem šetřit čas a peníze našich klientů v oblasti údržby a renovace povrchů. Filozofie naší firmy je zaměřena na kvalitu nabízených výrobků a služeb, spokojenost klienta je naší zásadní prioritou!

 

Certifikace

ISO 9001